به وب سایت موسسه مشی فاخر خوش آمدید

با شعار (در افق جهانی روی پای خود بایستیم) نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی در ایران برگزار می‌شود.

این همایش با حمایت و مشارکت دانشگاه MGU فرانسه و با شعار “در افق جهانی روی پای خود بایستیم” برگزار می شود.

نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی مدل برنامه مهارت سنجی حرفه ای اروپایی ESCO در ایران با شعار «در افق جهانی روی پای خود بایستیم» با معرفی اولین های اسکو در ایران با حمایت نهادها و انجمن های داخلی روابط عمومی و ارتباطات و دانشگاه MGU فرانسه برگزار می‌شود.

حمید شکری خانقاه دبیرکل نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی در ایران با اعلام این خبر گفت:این همایش با حضور و معرفی اولین دریافت کنندگان گواهینامه مهارت شغلی ESCO در ایران روز سه‌شنبه ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۹ در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.
وی افزود: این برنامه قرار بود اسفند سال گذشته با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه ها، کارشناسان روابط عمومی، اساتید، علاقمندان و فعالان حوزه ارتباطات و رسانه برگزار شود که شیوع ویروس کرونا و شرایط کشور اجازه برگزاری رویداد را نمی داد.
لذابا توجه پایدار شدن اوضاع و با کسب مجوزهای لازم تصمیم داریم باتوجه به رعایت پروتکل های بهداشتی همایش با حضور محدود شرکت کنندگان ازجمله اولین های اسکو در ایران، کادر اجرایی همایش، سخنرانان، میهمانان و مسئولین مدعو برگزار شود.
همچنین تمهیدات لازم جهت پخش زنده برنامه در فضای مجازی و شبکه اجتماعی مهیا شده و علاقمندان می توانند همایش را به صورت زنده تماشا نمایند.